wallpaper
Buy FourSquare Likes

Buy FourSquare Likes

Your business is not that popular on FourSquare? Use our Foursquare Likes services and increase the number of likes and eventually have a better rating on Foursquare! We offer best FourSquare Likes services to help you increase your rating. Try now.

Foursquare - Swarm Likes

🤝 30 Days Warranty

Quantity: 50 - 500

x100 Price10.0000$

فور اسکوئر چیست؟

فور اسکوئر یکی از برنامه‌های جستجویی مکان رایگان برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS بر روی تلفن‌های همراه است که با کمک آن می‌توانید نقاط جدیدی که در اطرافتان وجود دارد را بیابید تا بر اساس سرچ‌ها و یا توصیه شخصی برنامه، به بازدید این مکان‌ها بروید. اپلیکیشن فور اسکوئر از قابلیت مکان‌یاب یا همان GPS موبایل استفاده می‌کند تا نزدیک‌ترین مکان‌ها را به شما پیشنهاد دهد. هرچقدر بیشتر از این برنامه استفاده کنید، مکان‌های که قصد دارید بروید را بهتر یاد می‌گیرید. طوری که کم‌کم مکان‌هایی که بیشتر درمورد آنها جستجو کرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌شود. این توصیه‌ها از سوی کاربران این برنامه که تا کنون به این مکان‌ها رفته‌اند به شما می‌شوند و شما با استفاده از کامنت فور اسکوئر می‌توانید نظرات بقیه را درمورد آن مکان‌ها بخوانید و حتی خودتان هم بعد از اینکه از آن مکان دیدن کردید، نظرتان را کامنت کنید. بعد از نصب برنامه فور اسکوئر از شما خواسته می‌شود که یک پروفایل کاربری در برنامه برای خود تعریف نمایید و دسترسی‌هایی مانند لوکیشن را می‌خواهد. بعد از ساختن یک اکانت در این برنامه یک صفحه جستجو برای شما باز می‌شود تا هر چیزی را که می‌خواهید، پیدا کنید. برای فور اسکوئر یک هم‌زاد به اسم سوارم وجود دارد تا اینکه چند مدت قبل این اپ تصمیم گرفت که روند چک این فور اسکوئر کردن مکان‌ها را از اپلیکیشن اصلی سوا کند و این کار را بر دوش یک برنامه دیگر بیندازد و این‌گونه شد که Swarm به وجود آمد.

بدین ترتیب فور اسکوئر تبدیل به دو برنامه شد که از یکی از آنها برای اضافه نمودن یک موقعیت جدید است و دیگری برای جستجو و بررسی مکان‌های مختلف کاربرد دارد . Swarm در اصل برای این متولد شد که کاربرانی که فقط به‌خاطر چک این فور اسکوئر به آن مراجعه می‌کند، برنامه را به‌صورت جداگانه هدایت کند. در واقع این افراد فقط برای سرگرمی و اطلاع دادان موقعیت خود به فالوور فور اسکوئر خود طراحی شد. حالا یک برنامه جداگانه که فقط مختص این کار بود فعالیت کنند. اما برخی از کاربران دوست داشتند که در برنامه سرچ کنند و مکان موردنظر خود را بیابند و حتی آمار و داده‌ها را اصلاح نمایند و به‌طورکلی در بهبود برنامه نقشی داشته باشند و در برنامه اصلی فعالیت کنند. در این برنامه کاربران باید ابتدا علایق و سلیقه‌های خود را مشخص نمایند تا برنامه بر اساس همین موارد برای آنها کار کند. این برنامه در اصل برای جمع‌آوری اطلاعات درمورد قیمت، نظرات کاربران، مناطق مختلف و امتیازها طراحی شده است. از برنامه فور اسکوئر برای پیداکردن چه مکان‌هایی می‌توان استفاده کرد:

  • مکان‌هایی برای خوردن غذا در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام مثل رستوران‌ها
  • مکان‌هایی برای قرارهای دوستانه و نوشیدن انواع دم‌نوش‌ها و نوشیدنی‌های سرد مثل کافه‌ها، چایخوری‌ها و قهوه‌خانه‌های سنتی
  • پارک‌ها برای پیاده رویی و گذراندن اوقات فراغت
  • موزه‌ها برای دیدن جاذبه‌های تاریخی
  • زمین‌های ورزشی
  • سینما و تئاترها
  • مراکز خرید
  • مراکز آبی و استخرها
  • سالن و باشگاه‌های ورزشی
مطالعه بیشتر در مورد فوراسکوئر »