پیدا کردن سرویس
انتخاب سرویس

سرمایه گذاری قطره ای سرویسی است که می توانید با آن چندین مرتبه به طور خودکار سفارش را تکرار کنید.

مثال: بیایید بگوییم که می خواهید در یکی از پست های اینستاگرام خود 1000 لایک بدست آورید اما می خواهید هر 30 دقیقه 100 لایک ثبت شود ، پس:

  • پیوند: لینک ارسال شما
  • مقدار: 100
  • تعداد اجرا: 10
  • فاصله بین هر اجرا: 30 دقیقه

توجه: هرگز مقداری بیشتر از حداکثر چیزی که روی نام سرویس نوشته شده است سفارش ندهید (Quantity x Runs) ، به عنوان مثال اگر حداکثر سرویس 4000 باشد و شما مقدار را 500 و تعداد اجرا را 10 وارد کنید، سفارش شما با شکست مواجه خواهد شد زیرا مقدار کل 500x10 = 5000 خواهد بود که از حداکثر سرویس (4000) بزرگتر است. همچنین هرگز وقفه زمانی بین دو اجرا را زیر زمان شروع واقعی قرار ندهید (بعضی از خدمات برای شروع 60 دقیقه زمان نیاز دارند ، وقفه بین اجراها را کمتر از زمان شروع سرویس قرار ندهید).


لینک نمونه : https://twitch.tv/YOUR_USERNAME

پیام های تصادفی درون لایو استریم شما ارسال خواهد شد. قوانین چت را غیرفعال کنید و امکان چت برای همه باید فعال باشد

هزینه کل: 0 تومان

هر سفارش در یک خط با فرمت
توجه:
اگر قصد ارسال سفارش زیاد پشت سر هم دارید، قابلیت ثبت سفارش انبوه به شما کمک می کند تا بتوانید همه سفارشات خود را همزمان ثبت کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

ثبت سفارش

ثبت سفارش در وب سایت فالوده (www.followdeh.com) به منزله قبول قوانین و شرایط فالوده است. لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات ذیل توجه فرمایید:

لینک سفارش

لینک سفارش، در واقع مقصد سرویس خریداری شده است. از آنجایی که اکثر خدمات وب سایت فالوده به طور سیستمی و خودکار هستند، ثبت لینک اشتباه می تواند خسارات جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

قبل از ثبت، لینک ثبتی خود را با لینک نمونه مقایسه کرده و لینک را مطابق با لینک نمونه ثبت کنید.

لینک صحیح در ثبت سفارش

سفارش مهمان

برای پیگیری سفارشات مهمان حتما باید کد سفارش را بعد از پرداخت موفق یادداشت کنید. شما می توانید بعد از ثبت سفارش به صورت مهمان، با پشتیبانی واتساپ جهت پیگیری سفارش خود در ارتباط باشید. در صورتی که لینک ثبتی شما با توضیحات سرویس مغایرت داشته باشد، سفارش شما لغو و به کارت بانکی شما عودت داده می شود. مسئولیت پیگیری سفارش، در صورت بروز خطا با شماست.

زمان انجام سفارش

زمان انجام سفارش در سرویس های گوناگون متفاوت است و در برخی سرویس ها در بخش توضیحات می توانید زمان حدودی تکمیل سفارش را مشاهده کنید. به طور کلی اگر سفارش شما بعد از 24 ساعت تغییر وضعیت نداد، حتما به پشتیبانی جهت بررسی اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که زمان انجام سفارش های تیک آبی بین 5 تا 7 روز کاری می باشد.

لغو سفارش

در فالوده لغو سفارش بعد از ثبت امکان پذیر می باشد اما تضمین نمی شود. از آنجایی که سفارش ها به صورت سیستمی انجام می شوند و سفارش بعد از ثبت در صف انتظار قرار می گیرد، ممکن است امکان لغو سفارش شما نباشد. اما در صورتی که قصد لغو سفارشی را دارید، در سریعترین زمان به پشتیبانی اطلاع دهید.

گارانتی و پر شدن مجدد

عمده خدمات فالوده خدمات پس از فروش 30 روزه دارند اما این به معنی ارسال مجدد نیست. خدماتی که گارانتی ارسال مجدد دارند، در عنوان یا توضیحات سرویس مدت زمان گارانتی ارسال مجدد آن ها قید شده است. در صورتی که از این خدمات استفاده کردید و تقاضا ارسال مجدد دارید، درخواست خود را از طریق یک تیکت به تیم پشتیبانی اطلاع دهید.

نحوه پیگیری

برای پیگیری سفارش ها شما می توانید با مراجعه به صفحه پیگیری سفارشات (www.followdeh.com/order/logs) یا با در دست داشتن شناسه سفارش به پشتیبانی واتساپ پیام دهید. همچنین بعد از ثبت نام، امکان پیگیری سفارش با ثبت تیکت پشتیبانی (www.followdeh.com/tickets) برای کاربران سایت فالوده فراهم است.