چگونه سفارش ثبت کنم؟

شما در فالوده می توانید به شکل مهمان و کاربر سفارش های خود را ثبت کنید. برای ثبت سفارش به صورت مهمان وارد این صفحه شوید.

در صورتی که در سایت فالوده ثبت نام کرده اید، قبل از ثبت سفارش، ابتدا باید اعتبار حساب کاربری خود را از قسمت (افزایش اعتبار) افزایش دهید.

سپس از بخش سفارش (سفارش جدید) سرویس مورد نظر را با انتخاب فیلتر ها پیدا کنید و پس از وارد کردن فیلد های لازم، سفارش خود را ثبت نمایید.

 

انجام سفارشات چقدر طول می کشد؟

در صورتی که لینک ثبتی شما صحیح و سرویس دارای ارسال آنی باشد، سفارش شما به صورت آنی انجام می شود.

برای دیگر سفارش ها، معمولا وضعیت نهایی تا 72 ساعت پس از ثبت مشخص می شود.

فالوور فیک چیست؟

در فالوده، ما خدمات فالوور بات (فیک) و فالوور واقعی ارائه می دهیم. کیفیت بات های ارسالی معمولا بالا و شبیه به افراد واقعی هست. این بات ها به صورت انبوه ساخته و توسط سیستم کنترل می شوند.

فالوور های بات ارائه شده توسط ما، ایمن بوده و مشکلی برای اکانت شما ایجاد نمی کند.

در صورتی که به دنبال کیفیت بالاتری هستند، از خدمات فالوور یا ممبر واقعی می توانید استفاده کنید.

چگونه اعتبار خود را افزایش دهم؟

اعتبار حساب کاربری خود را می توانید از قسمت (افزودن اعتبار) افزایش دهید.

چگونه سرعت ارسال سفارش را تنظیم کنم؟

شما می توانید در مشخصات هر سرویس سرعت ارسال، حداقل و حداکثر قابل ارسال را مشاهده کنید. برای مثال، 10 عدد ثبت کنید و بعد از اینکه وضعیت سفارشتون تکمیل شد تعداد جدیدی را ثبت کنید. برخی از سرویس ها امکان ارسال قطره ای دارند که این کار را سیستم برای شما انجام می دهد.

فالوور واقعی چیست؟

فالوور / ممبر واقعی ارسالی توسط افراد واقعی انجام می شود. به این معنا که بر خلاف ربات ها که به صورت انبوه و سیستمی ساخته می شوند، این نوع خدمات توسط افراد واقعی و به صورت محدود تر ارائه می شود.

در شبکه های اجتماعی مثل توییتر که سیاست ضد بات قوی ای دارد، این نوع خدمات به شما کمک می کند تا تعداد فالوور های خود را افزایش دهید. 

چگونه در فالوده به کسب درامد بپردازم؟

فالوده برنامه های مختلفی را برای کسب درامد کاربران فراهم نموده است. شما می توانید با معرفی دوستان خود به فالوده بخشی از واریزی آن ها را به عنوان هدیه دریافت کنید و آن ها نیز بابت ثبت نام از طریق لینک شما اعتبار رایگان دریافت خواهند کرد.

فالوور های دیسکورد واقعی دارید؟

در صورتی که سرور دیسکورد مورد نظر شما دارای سیاست ضدبات باشد، شما می توانید با استفاده از لینک دعوت خود ممبر های واقعی را به راحتی وارد سرور مد نظر کنید.

چگونه اکانت خودم را عمومی کنم؟

در برنامه اینستاگرام در قسمت پایین صفحه روی نماد آدمک بزنید تا به صفحه خودتان بروید . سپس از قسمت edit your profile به صفحه تنظیمات بروید و قسمت Private Account را غیر فعال کنید.

کپی کردن آدرس پست (عکس،فیلم) اینستاگرام

  • اگر با مرورگر گوشی یا کامپیوتر عکس را در یک پنجره جدید باز کنید ، آدرس عکس را میتوانید از بالای مرورگر مشاهده و کپی کنید.
     
  • اگر با نرم افزار اینستاگرام عکس را باز کرده اید ، بالای همان عکس ، دکمه ای که به صورت 3 نقطه کنار هم هست، آن را فشار داده و روی copy share url زده تا آدرس کپی شود.

چه لینکی را برای ثبت سفارش استفاده کنیم؟

توجه کنید که برای جلوگیری از اختلال در روند ثبت سفارش شما، لینک ثبتی باید مطابق با نمونه قرار داده شده باشد. در صفحه ثبت سفارش و در بخش لینک نمونه، می توانید لینک نمونه صحیح برای سرویس مد نظر خود را پیدا کنید.

 

سفارش من کی استارت/شروع می شود؟

زمان شروع سفارشتان وابسته به نوع سرویس سفارش داده شده است. برخی خدمات به صورت آنی ارائه میگردند، در این خدمات در صورت ثبت لینک به طور صحیح و باز بودن پیجتان سفارش شما تا حداکثر 5 دقیقه استارت می شود.

برای سایر سرویس ها، شروع سفارش می تواند تا 72 ساعت تاخیر داشته باشد.

خدمات ویو لایو، روم ویزیتور و مشابه آن به صورت آنی ارسال می شوند.

سفارش های مهمان را چگونه پیگیری کنم؟

برای پیگیری سفارش ثبت شده به عنوان مهمان، از طریق پشتیبانی واتساپ یا ارسال تیکت، می توانید از وضعیت آنی سفارش خود مطلع شوید.

در صورت ریزش چکار کنم؟

در فالوده خدمات شبکه های اجتماعی با بهترین کیفیت ارائه می شود. در صورتی که سرویسی که تهیه کردید دارای گارانتی باشد، می توانید با ارسال تیکت یا پیام به پشتیبانی واتساپ، به میزان ریزش، سرویس رایگان دریافت کنید.

چگونه بازدید کننده خودکار سفارش دهم؟

در صورتی که قصد دارید هر زمان پستی ارسال کردید برای شما لایک یا ویو ارسال شود یا پس از ایجاد روم برای شما بازدید کننده ارسال شود، شما می بایست از خدمات اشتراک (Subscription) استفاده کنید.

در این حالت، شما فقط حساب کاربری خود را شارژ میکنید و سیستم به صورت خودکار ارسال را انجام می دهد.