wallpaper

قبل از ثبت سفارش خرید ممبر کانال ایتا، حتما قوانین و مقررات و شرایط ثبت سفارش را مطالعه نمایید. خدمات پیام رسان ایتا فقط به کانال هایی که امکان عضو گیری دارند ارائه میگردد. قبل از ثبت سفارش از امکان عضوگیری کانال ایتا خود اطمینان حاصل نمایید. امکان ارسال به کانال های خصوصی وجود ندارد.

ممبر کانال ایتا (فقط کانال عمومی)

محدوده تعداد از 50 تا 2000

قیمت هر 100 عدد25,000 تومان

خرید ممبر کانال ایتا

با خرید ممبر ایتا از سایت فالوده، شما می توانید تعداد ممبر های کانال ایتا خود را بدون نیاز به پرداخت هزینه سرسام آور تبلیغات بالا ببرید. خرید ممبر ایتا کاملا امن بوده و برای خرید شما نیاز به ادمین کردن یا اعطا دسترسی به کسی ندارید.

خرید فالوور ایتا

علاوه بر ممبر، خرید فالوور ایتا یک روش دیگر برای افزایش ممبر ایتا می باشد. شما اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی بدون ریزش هستید، این گزینه مناسب شماست.

خرید ممبر گروه ایتا

گروه در ایتا همانند گروه در تلگرام است. شما می توانید با ساخت گروه و خرید ممبر گروه ایتا، گروه خود را تبدیل به یک سوپر گروپ کنید.

تبلیغ ایتا

اگر به دنبال جذب ممبر واقعی ایتا هستید، تبلیغات یکی از بهترین گزینه هاست و تبلیغ کانال ایتا با استفاده از تبلیغ پاپ آپ ایتا یک روش تضمینی برای دریافت ممبر واقعی است.

حذف اکانت ایتا

اگر به دنبال حذف اکانت ایتا خود هستید، باید توجه داشته باشید که پس از حذف اکانت ایتا دسترسی شما به کانال و ممبر های خریداری شده از بین میرود. مگر اینکه کانال شما ادمین دیگری داشته باشد.

تعداد دنبال کننده های هر کانال ایتا نشانگر تعداد کاربرانی هست که کانال ایتا شما را دنبال می کنند.

زمان تحویل ⚡ تا 24 ساعت
نوع ممبر کانال 🧑 واقعی
قیمت به ازای هر 100 ممبر کانال 💸 از 25 هزار تومان
گارانتی 📃 با گارانتی
ممبر کانال ایتا