دانلودر شبکه های اجتماعی

حتما شما هم شده است که به دنبال دانلود یک ویدیو از یوتیوب یا استوری اینستاگرام با حتی یک موسیقی از ساندکلاد یا اسپاتیفای بوده باشید. کیفیت پایین اینترنت، تحریم ها و سرعت پایین اینترنت می تواند استریم ویدیو یوتیوب یا حتی آهنگ های اسپاتیفای و ساندکلاد را بسیار دشوار بسازد. اما چه میشد اگر شما می توانستید با دانلود ویدیو از یوتیوب یا دانلود آهنگ از ساندکلاد و یا حتی دانلود استوری از اینستاگرام، حتی با اینترنت سرعت پایین نیز این کلیپ ها را به طور کامل و بدون قطعی تماشا کنید؟

به همین منظور، فالوده امکان دانلود از اکثر شبکه های اجتماعی را در بخش ابزار های دانلودر شبکه های اجتماعی برای شما فراهم کرده است. نوع محتوا و شبکه اجتماعی مد نظرتان را از لیست پایین انتخاب کرده، و در سریعترین زمان فایل مد نظرتان را دانلود کنید!

دانلودر ساندکلاد

دانلودر آهنگ ساندکلاد

دانلودر یوتیوب

دانلود ویدیو از یوتیوب

دانلودر لایکی

دانلود ویدیو از لایکی

دانلودر تیک تاک

دانلود ویدیو از تیک تاک

دانلودر ویمئو

دانلود ویدیو از ویمئو

دانلودر توییتر

دانلودر ویدیو توییتر

دانلودر کلاب هاوس

دانلودر ریپلای روم کلاب هاوس

دانلودر تلگرام

دانلودر استوری تلگرام

دانلودر تردز

دانلودر ویدیو تردز

دانلودر کیک

دانلود ویدیو از کیک

دانلودر شازم

دانلود آهنگ از شازم

دانلودر آدیومک

دانلود آهنگ از آدیومک

دانلودر کوای

دانلود ویدیو از کوای

دانلودر پینترست

دانلود ویدیو از پینترست

دانلودر Trovo

دانلود از Trovo

دانلودر لینکدین

دانلود ویدیو از لینکدین

دانلودر ردیت

دانلود ویدیو از ردیت

دانلودر توییچ

دانلود ویدیو از توییچ

دانلودر اسپاتیفای

دانلود آهنگ از اسپاتیفای

دانلودر فیسبوک

دانلود ویدیو از فیسبوک

دانلودر روتیوب

دانلود ویدیو از روتیوب

دانلودر میکس کلود

دانلود موزیک از میکس کلود

دانلودر کوب

دانلود کلیپ از کوب

دانلودر رامبل

دانلود ویدیو از رامبل

دانلودر انغامی

دانلود آهنگ از انغامی

دانلودر فن بیس

دانلود ویدیو از فن بیس

دانلودر دیلی موشن

دانلود ویدیو از دیلی موشن

چرا دانلودر فالوده؟

تخصص ما خدمات شبکه های اجتماعیست! ما می توانید خدمات دانلود ویدیو، استوری و ریلز را به بهترین شکل به کاربران خود ارائه دهیم!

دانلودر آنلاین چیست؟

همان طور که ذکر شد، دانلودر آنلاین یک ابزار تحت وب است که امکان دانلود تصاویر، فیلم، عکس و.... را از سایت ها و سوشیال مدیاهای مختلف فراهم می کند. دانلودرهای آنلاین به شما این امکان را می دهند که با کپی و الصاق URL ویدیو، عکس، استوری و.... در دانلودر و انتخاب فرمت مورد نظر، فایل ها را از اینستاگرام، یوتیوب و.... دانلود کنید.

دانلودر با لینک مستقیم چیست؟

دانلودر با لینک مستقیم دانلود کننده ای است که لینک فایل را به شکل مستقیم در دسترس قرار داده و شمار را برای دانلود به سایت دیگری نمی فرستاد. فالوده یک دانلودر جدید با ارائه مستقیم است.

 روش کار با دانلودر قوی فالوده

برای دانلود ویدیو و سایر فایل ها از طریق دانلودر قوی فالوده، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به لینک اینستاگرام، یوتیوب، اسپاتیفای و سایر شبکه های اجتماعی که می خواهید محتوای آن را دانلود کنید، بروید.
 2. URL محتوا را کپی کنید.
 3. مرورگر وب باز را کنید و وارد سایت دانلودر جدید فالوده شوید.

4.سایت مورد نظر خود را از میان لیست ارائه شده در فالوده پیدا کنید.

 1. روی خدمت مورد نظر (دانلود استوری، GTV، ویدئو، آهنگ و....) کلیک کنید.
 2. در صفحه باز شده لینک URL را در فیلد ورودی الصاق کنید.

8.گزینه دانلود را بزنید.

 1. فرمت و کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید.
 2. بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.
 3. منتظر بمانید تا سایت دانلودر، دانلود را پردازش کرده و لینک دانلود را تولید کند. در این مرحله یا لینک در اختیار شما قرار می گیرد و یا فایل به شکل اتوماتیک دانلود می شود.

دانلودکننده آنلاین چطور فایل ها را دانلود می کند؟

خوب است قبل استفاده از دانلودکننده آنلاین، بدانید که این ابزار از چه مکانیزمی برای دانلود و در اختیار قرار دادن فایل های درخواستی شما استفاده می کنند.

دانلودکننده آنلاین با دسترسی به فایل ویدیویی یا صوتی، از طریق URLی که به آن داده اید و دانلود فایل در سرورهای خود عمل می کند. هنگامی که فایل بر روی سرور سایت دانلودر کلیپ ذخیره می شود، سیستم آن را به فرمت و کیفیت دلخواه انتخاب شده توسط کاربر تبدیل می کند و سپس یک لینک دانلود ایجاد می نماید. کاربر می تواند با استفاده از لینک دانلود ارائه شده، فایل را از سرور دانلودر بگیرد.

هما ن طور که می بینید دانلودکننده آنلاین شبیه یک واسطه عمل می کند. وقتی شما نمی توانید به دلیل تحریم یا هر مشکل دیگری به سایت مورد نظر سر بزنید و محتوای آن را بگیرید، این دستور را به دانلودکننده آنلاین می دهید.

از آنجا که این ابزارها ویژگی های خاصی دارند و به دلیل خارج بودن سرور آن ها از ایران مشمول تحریم نبوده و از وی پی ان هم استفاده نمی کنند، می توانند سفارش شما را با سرعت بالایی انجام داده و نتایج را در اختیار شما قرار دهند.

از طرف دیگر چون سرعت دانلود روی سرور بسیار بالا است، دانلودکننده های آنلاین می توانند با سرعت بسیار زیادی فایل ها را از مقصد بر روی سرور خود انتقال دهند و سپس در اختیار شما قرار دهند.

آیا استفاده از دانلودر آنلاین قانونی است؟

در کشورهایی که حق کپی رایت در آن ها قانونی است، مجاز بودن استفاده از دانلودر کلیپ آنلاین به محتوای دانلود شده و موقعیت مکانی کاربر بستگی دارد.

دانلود مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه، در بسیاری از کشورها غیرقانونی است. برای مثال اگر ویدئوی های داخل یوتیوب بدون اجازه صاحب آن ها دانلود شود، این اقدام غیرقانونی محسوب شده و ممکن است سبب پاک شدن اکانت فردی که ویدئو را دانلود کرده است، بشود. همچنین، اینستاگرام، اسپاتیفای و... هر کدام قوانین خاصی دارند که در صورت عدم رعایت، ممکن است مشکلاتی را برای افراد ایجاد کنند.

دانلودکننده های آنلاین معمولا مسئولیت محتوای دانلود شده را بر عهده نمی گیرند و تمام مسئولیت را بر عهده کاربر می گذارند. با این حال، ممکن است در برخی از مناطق جهان ساخت و در اختیارقرار دادن دانلودکننده های آنلاین که فایل های موجود در شبکه های اجتماعی دارای قوانین کپی رایت را در اختیار قرار می دهند، ممنوع باشد.

اما خوشبختانه یا متاسفانه در ایران چنین قوانینی وجود ندارد و چون کشورهای غربی ما را تحریم کرده اند، ایرانی ها برای استفاده از امکاناتی که از آن محروم شده اند از روش های مختلفی استفاده می کنند که یکی از آن ها استفاده از دانلودکننده های رایگان است. پس نیازی نیست برای گرفتن فایل از دانلودر فالوده نگران باشید؛ زیرا هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد. می توانید به راحتی فایل هایی را که می خواهید دانلود کرده و از آن ها لذت ببرید.

مزایای استفاده از دانلودر آنلاین فالوده

استفاده از دانلود کننده آنلاین فالوده با مزایای زیر همراه است:

 1. راحتی: یکی از بزرگ ترین مزایای استفاده از دانلوکننده آنلاین، راحتی آن است. شما به راحتی می توانید ویدیوها، موسیقی و سایر محتواها را از وب سایت های مختلف بدون خروج از مرورگر خود دانلود کنید. این کار دسترسی به محتوای مورد نظر را بدون نیاز به جستجوی آن در چندین سایت آسان می کند.
 1. سرعت: دانلودکننده های آنلاین می توانند بسیار سریع تر از دانلودرهای سنتی باشند؛ زیرا از سرورهای قدرتمند برای دانلود و تبدیل سریع محتوای مورد نظر شما استفاده می کنند. این بدان معناست که می توانید محتوای مورد نیاز خود را در عرض چند ثانیه دریافت کنید، نه این که چند دقیقه یا حتی ساعت ها منتظر بمانید.
 1. سازگاری: دانلودکننده های آنلاین از جمله فالوده معمولاً با طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه ها سازگار هستند. این باعث می شود بدون نگرانی در مورد مشکلات سازگاری، محتوا را دانلود کنید و از آن در دستگاه دلخواه خود لذت ببرید.
 1. مقرون به صرفه: استفاده از بسیاری از دانلودکنندگان آنلاین از جمله فالوده رایگان است که می تواند راهی مقرون به صرفه برای دانلود محتوا باشد. حتی اگر لازم باشد برای دسترسی به برخی از امکانات از اکانت پرمیوم استفاده کنید و مبلغی را برای آن بپردازید، باز هم در بسیاری از اوقات ارزش آن را دارد.
 1. دور زدن تحریم ها: با استفاده از دانلودکننده آنلاین فالوده، می توانید تحریم ها را دور بزنید. اگر به دلیل محدودیت های دسترسی داخلی و خارجی، نمی توانید به ویدئو، صوت و یا فایل خاصی در یک سایت به خصوص دسترسی داشته باشید، کافی است که لینک مورد نظر را به فالوده بدهید تا فایل را برای شما دانلود کند.
 1. عدم نیاز به فیلتر شکن: با کمک دانلودکننده فالوده، دیگر نیازی به فیلتر شکن برای مشاهده و دانلود فایل های مورد نظر ندارید. دیگر لازم نیست دقایق زیادی را صبر کنید تا ویدئوی مورد نظر شما در اینستاگرام، یوتیوب و سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی باز شود؛ بلکه می توانید با کمک فالوده، فایل را با سرعت بالا و بدون نیاز به فیلترشکن دانلود کرده و از آن لذت ببرید.
 2. امکان دسترسی به فایل های غیر قابل دانلود: همان طور که می دانید فیلم ها، عکس ها و استوری های اینستاگرام به شکل عادی قابل دانلود نیستند. این موضوع در مورد یوتیوب و بسیاری دیگر از شبکه های اجتماعی که لیست آن را در این صفحه می بینید هم مطرح است. به عبارت دیگر، حتی اگر مسئله فیلترشکن و تحریم هم نبود، باز هم نمی توانستید بدون کمک یک نرم افزار جانبی مانند دانلود کننده آنلاین این فایل ها را در کامپیوتر یا گوشی خود ذخیره کنید.

به طور کلی، دانلودکننده آنلاین روشی راحت، سریع و مقرون به صرفه برای دانلود و لذت بردن از محتوای وب سایت های مختلف است.

آیا دانلودکننده آنلاین می تواند خطرناک باشد؟

بله! دانلود کننده آنلاین ممکن است در موارد معدودی سبب خطرات امنیتی شود. به همین دلیل لازم است حتما از یک دانلودکننده آنلاین معتبر مثل فالوده استفاده کنید. در غیر این صورت امکان ورود بدافزار و یا حتی هک دستگاه شما وجود دارد.

دانلودکننده آنلاین نامعتبر می تواند با پنهان کردن بدافزار در داخل فایلی که قصد دانلود آن را دارید، رایانه را آلوده کند. بدافزار را می توان در خود فایل یا در نرم افزار دانلود کننده پنهان کرد که پس از دانلود فایل یا نصب نرم افزار، دستگاه کاربر را آلوده می کند.

معایب احتمالی استفاده از دانلودکننده آنلاین

در کنار مزیت های بسیار زیاد، ممکن است برخی از انواع دانلود کننده های آنلاین دارای معایبی هم باشند.

همان طور که اشاره شد، یکی از بزرگ ترین خطرات، احتمال ابتلا به بدافزار است. علاوه بر این، دانلودکنندگان آنلاین ممکن است همیشه نسخه های با بالاترین کیفیت را ارائه ندهند، به خصوص اگر منبع معتبر نباشد. گاهی سرعت دانلود می تواند نسبت به سایر روش ها، مانند دانلود مستقیم از منبع، کندتر باشد. در نهایت، برخی از دانلودکنندگان آنلاین ممکن است از کاربران بخواهند که نرم افزار یا نوار ابزار اضافی را نصب کند، که می تواند فضای دستگاه کاربر را اشغال کند یا حتی مخرب باشد.

اما دانلودر فالوده یک دانلودکننده معتبر است که سعی داشته بهترین شرایط را برای دانلود فایل ها در اختیار شما قرار دهد. ما همه سعی خود را کرده ایم تا شما بتوانید با چند کلیک به طیف وسیعی از فایل ها دسترسی داشته باشید.

چه کسانی به دانلود کننده انلاین نیاز دارند؟

هرکسی که با فایل های صوتی و تصویری در ارتباط است، می تواند از این دانلود کننده ها بهره ببرد. اگر بخواهیم چند مثال بزنیم، افراد زیر به دانلودر نیاز دارند:

 • افرادی که می خواهند یک مجموعه صوتی و تصویری از فایل های موجود در شبکه های اجتماعی داشته باشند (برای مثال فیلم های سخنرانی یک استاد و...)، اما به دلیل محدودیت های دانلود منبع، اجازه دانلود ندارد.
 • اشخاصی که به دلیل تحریم ها به فایل های خاصی دسترسی ندارند.
 • افرادی که می خواهند فایل، صوت و ویدئوهای مورد نیاز خود را بدون فیلتر شکن و با سرعت زیاد ببینند.
 • شاغلینی که از محتوای شبکه های اجتماعی برای خبر استفاده می کنند و نیاز دارند محتوا را از شبکه خارج کنند.
 • افرادی که می خواهند بدون مشخص شدن هویتشان، از سایت خاصی دانلود کنند.

ویژگی های برتر دانلودکننده آنلاین فالوده

دانلودکننده های آنلاین زیادی در اینترنت وجود دارد. اما فالوده یک دانلودکننده برتر است که از جهات زیر فواید زیادی را به همراه دارد.

 1. دانلود از چندین منبع: تعداد کمی از دانلودر های آنلاین را می توانید بیابید که طیف وسیعی از شبکه های اجتماعی را ارائه دهند. اما فالوده به شما اجازه می دهد به تعداد بسیار زیادی از شبکه های اجتماعی (که بسیاری از آن ها فیلتر هستند) دسترسی داشته باشید و محتوای مورد نظر خود را دانلود کنید.
 1. عدم نیاز به فیلترشکن: برای استفاده از دانلود کننده فالوده، شما به هیچ فیلتر شکنی نیاز ندارید. تنها کافی است لینک دانلود را در اختیار ما بگذارید تا فایل را در زمان کوتاهی در اختیار شما بگذاریم.
 1. عدم نیاز به جابجایی بین گوشی و کامپیوتر: با استفاد از دانلودر استوری فالوده، دیگر لازم نیست بین کامیپوتر و گوشی همراه جابجا شوید. شما به راحتی می توانید لینک مورد نظر خود را از موبایل استخراج کرده و با باز کردن دانلودکننده فالوده در گوشی، آن را دانلود کنید. پس از دانلود، می توانید در صورت تمایل فایل را به کامپیوتر شخصی انتقال دهید.
 1. سرعت خوب: با استفاده از دانلودر استوری موجود در این صفحه، شما می توانید با سرعت بسیار خوب، فایل های بزرگ را دانلود کنید.
 1. امکان دسترسی به فرمت ها و کیفیت های مختلف: اینستا دانلودر فالوده، قبل از دانلود از شما درباره کیفیت مورد نظر و سایز فایل می پرسد. اگر نیازی به فایل هایی با سایز بزرگ ندارید، می توانید با دانلود سایز کوچک تر عکس و فیلم، در مصرف اینترنت خود صرفه جویی کرده و در مدت کمتری آن را دانلود کنید.
 1. امنیت: فالوده کاملا امن است. شما با استفاده از این نرم افزار تحت وب، دچار مشکلات امنیتی نمی شوید و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.
 1. دانلودکننده آنلاین حاضر به شما این امکان را می دهد تا به شکل رایگان فایل های مورد نیاز خود را دانلود کنید. اگر محدودیت بودجه دارید، لازم نیست نگران پرداخت حق عضویت و حساب ورودی و از این قبیل مشکلات باشید.
 1. بدون نیاز به ساخت حساب: با استفاده از اینستا دانلودر آنلاین فالوده، نیازی نیست که حساب بسازید. شما می توانید بدون داشتن حساب و تنها با چند کلیک فایل های مورد نظر خود را دانلود کنید.

دانودر آنلاین فالوده، یک دانلود کننده همه کار، با کیفیت و مناسب است که برای نیازهای همه ایرانیان ساخته شده است. ما در اینجا دانلود از یوتیوب (دانلودر یوتیوب)، دانلود از اینستاگرام (دانلودر اینستاگرام) و سایر سایت ها را باهم ارائه می دهیم.

دانلودر رایگان

بدون تبلیغات، بدون لاگین و به صورت رایگان دانلود کنید! خدمات دانلودر آنلاین سایت فالوده به طور کاملا رایگان و بدون محدودیت به کاربران فالوده ارائه می شود.

دانلودر بدون لاگین

شما میتوانید از دانلودر بدون لاگین سایت فالوده استفاده کنید تا سریعترین زمان ممکن فایل مد نظرتان را دانلود کنید. شما با استفاده از دانلودر آنلاین فالوده، آخرین ورژن هر ویدیو، استوری یا موزیک را دانلود خواهید کرد.

دانلودر آیفون

دیگر برای دانلود از اینستاگرام و یوتیوب نیازی به نصب اپلیکیشن دانلودر ندارید و می توانید با استفاده از ابزار دانلودر موجود در این صفحه، کلیپ های مد نظرتان را با استفاده از دانلودر آیفون و دانلودر اندروید دانلود کنید.