wallpaper

خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های افزایش سریع و بی دردسر فالوور در اینستاگرام هست! خدمات فالوور اینستاگرام سایت فالوده بدون نیاز به پسورد انجام می شود و اکانت شما به علت فالو یا لایک مکرر به هیچ وجه محدود نمی شود. در سایت فالوده فالوور ایرانی اینستاگرام و فالوور خارجی اینستاگرام موجود است. شما می توانید با بررسی میان صد ها سرویس فعال در سایت فالوده، خدمات فالوور اینستاگرام مورد نظرتان را پیدا کنید! شما می توانید به تعداد دلخواهتان برای پیج اینستاگرام خود فالوور ارسال کنید. امکان ارسال تا 50 هزار فالوور ایرانی اینستاگرام و بیش از 1 میلیون فالوور خارجی برای پیج های اینستاگرامی در سایت فالوده برقرار است.

فالوور اینستاگرام ریزش کم با گارانتی 60 روزه ⚡️♻️⭐⭐

محدوده تعداد از 100 تا 500000

قیمت هر هزار عدد60,000 تومان

فالوور ایرانی-میکس کیفیت بالا

محدوده تعداد از 100 تا 10000

قیمت هر هزار عدد319,000 تومان

فالوور واقعی اینستاگرام کیفیت عالی با یک ماه گارانتی⭐⭐

محدوده تعداد از 100 تا 1000

قیمت هر هزار عدد500,000 تومان

فالوور تیک آبی اینستاگرام 💎🔥⭐

محدوده تعداد از 2 تا 25

قیمت هر هزار عدد95,000,000 تومان

خرید فالوور اینستاگرام

دو مشخصه ریزش و کیفیت پروفایل فالوور های ارسالی از مهمترین مشخصه خدمات فالوور خوب اینستاگرام است. خدمات فالوور اینستاگرام سایت فالوده با ریزش کم و پروفایل های کیفیت بالا ارائه می گردد. شما می توانید بدون نگرانی از ریزش شدید در فالوور ها یا محدود شدن پیج اینستاگرام خود اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به تعداد دلخواه بکنید.

قبل از ثبت سفارش فالوور، مطمئن باشید که پیج اینستاگرام شما پابلیک است. برخی از خدمات فالوور اینستاگرام سایت فالوده بر روی پیج های خصوصی نیز کار می کند. فالوور ها مستقیم به پیج شما ارسال می شوند و در صورت تغییر آیدی یا وضعیت پیج، ارسال سفارش شما متوقف خواهد شد. همچنین ارسال همزمان از طریق چند سرویس باعث اختلال شمارش در ارسال فالوور برای شما می شود. به هیچ وجه 2 سفارش همزمان برای یک پیج ثبت نکنید و منتظر بمونید تا وضعیت سفارش اولتون نهایی شود.