wallpaper

روبیکا یک سوپر اپلیکیشن محبوب ایرانی است که امکانات بهترین برنامه های کاربری موبایل را در خود قرار داده است. در روبیکا روبینو که همان اینستاگرام ایرانی است، شما می توانید با فعالیت و اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو های خود با کاربران دیگر تعامل کنید. در فالوده، شما می توانید با خرید فالوور روبیکا (روبینو) تعداد دنبال کننده های خود در روبیکا را به سرعت و با تعداد دلخواه افزایش دهید.

فالوور روبیکا کیفیت متوسط

محدوده تعداد از 100 تا 50000

قیمت هر 100 عدد9,500 تومان

فالوور روبیکا کیفیت خوب

محدوده تعداد از 100 تا 50000

قیمت هر 100 عدد11,000 تومان

ممبر کانال روبیکا

محدوده تعداد از 100 تا 10000

قیمت هر 100 عدد13,000 تومان

خرید فالوور روبیکا (روبینو)

برای خرید فالوور روبیکا، ابتدا مطمئن شوید که پیج شما عمومی هست و شما در تنظیمات پیج خود، آن را خصوصی نکرده اید. سپس با قرار دادن نام کاربری خود، در صفحه ثبت سفارش سایت فالوده، می توانید تعداد فالوور های پیج خود را به تعداد دلخواه افزایش دهید.

خرید فالوور واقعی روبیکا

در سایت فالوده، خدمات روبیکا به دو دسته فالوور واقعی و فالوور ربات تقسیم می شوند و شما می توانید سرویس مد نظر خود را با گارانتی و بدون گارانتی تهیه کنید. برای بررسی تمامی خدمات روبیکا سایت فالوده، وارد صفحه ثبت سفارش شوید.

چرا باید فالوور روبیکا بخریم؟

خرید فالوور یک روش نوین بازاریابی برای برندینگ و افزایش اعتبار پیج هست و این موضوع فقط مختص به روبیکا نمی باشد و امکان خرید فالوور برای تمامی شبکه های اجتماعی محبوب دنیا نظیر اینستاگرام، کلاب هاوس و تلگرام نیز فراهم است.

مزایای خرید فالوور به شرح ذیل است:

  • پیج شما به نسبت پیج های رقبا بیشتر دیده می شود.
  • توی جستجو روبیکا، پیج شما بالاتر به نسبت پیج های مشابه میاید.
  • مشتریان شما راحت تر شما را در روبیکا پیدا میکنند.

تعداد دنبال کننده های هر کانال روبیکا نشانگر تعداد کاربرانی هست که کانال روبیکا شما را دنبال می کنند.

زمان تحویل ⚡ کمتر از 5 دقیقه
نوع فالوور 🧑 واقعی
قیمت هر 100 فالوور 💸 از 9500 تومان
گارانتی 📃 با گارانتی
فالوور روبیکا

گارانتی خرید فالوور روبیکا

یکی از دغدغه های مشتریان فالوور روبینو، گارانتی این فالوور هاست. تیم فالوده، تمامی خدمات روبیکا را تا 30 روز گارانتی پر شدن مجدد می کند. این به این معنی هست که تا 30 روز بعد از خرید فالوور، اگر فالوور های شما ریزش کرد، تیم ما به رایگان برای شما فالوور جدید ارسال میکند.

اکسپلور روبیکا - سایت فالوده
تنظیمات حساب روبیکا


کیفیت رابط کاربری روبیکا

روبیکا به عنوان یک سوپر اپلیکیشن دارای Integration بالا تمامی بخش ها در کنار تجربه کاربری ساده و موفق است. روبینو به خوبی توانسته است در کنار روبیکا تجربه داشتن همزمان یک پیام رسان در کنار یک شبکه اجتماعی و رسانه را بازی کند. ما می توانیم روبیکا را یک Everything App بدانیم که شما لازم نیست اصلا خارج شوید و میتوانید همه چیز را در روبیکا پیدا کنید که هدف سازنده نیز همین بوده است.

خرید لایک روبیکا (روبینو)

افزایش لایک پست ها در روبینو می تواند یک چالش سخت برای تازه واردان در شبکه روبینو اپلیکیشن روبیکا باشد. شما می توانید با خرید لایک روبیکا تعداد لایک پست های روبینو خود را در ابتدای کار افزایش دهید تا شانس دیده شدن خود را نیز بالا ببرید.