wallpaper

با استفاده از خدمات خرید فالوور اسپاتیفای شما می توانید فالوور اسپاتیفای خود را به تعداد دلخواه افزایش دهید. توجه داشته باشید که برای افزایش فالوور اکانت معمولی از سرویس خرید فالوور اکانت اسپاتیفای، و برای افزایش فالوور اکانت Artist اسپاتیفای، میبایست از سرویس افزایش فالوور آرتیست Spotify استفاده کنید.

فالوور آرتیست اسپاتیفای سرور 1

محدوده تعداد از 500 تا 120000

قیمت هر 100 عدد17,900 تومان

فالوور یوزر اسپاتیفای سرور 1

محدوده تعداد از 500 تا 120000

قیمت هر 100 عدد17,900 تومان

فالوور واقعی اسپاتیفای⭐⭐

محدوده تعداد از 50 تا 1000

قیمت هر 100 عدد500,000 تومان

خرید فالوور اسپاتیفای - Spotify Followers

خدمات خرید فالوور اسپاتیفای سایت فالوده به صورت آنی و خودکار در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. شما می توانید فالوور اسپاتیفای خود را به تعداد دلخواه افزایش دهید.

خرید فالوور اکانت Spotify

خدمات فالوور اسپاتیفای به دو نوع خدمات فالوور اکانت و خدمات فالوور Artist تقسیم می شود. در صورتی که اکانت شما در اسپاتیفای از نوع معمولی و غیر Artist هست، شما می توانید با افزایش فالوور اسپاتیفای خود، پلی لیست های ساخته شده توسط خودتان را محبوب تر کنید.

خرید فالوور Artist اسپاتیفای

اکانت های هنرمند یا Artist در Spotify قابلیت انتشار موزیک و کسب درامد از آن را دارند. در صورتی که شما صاحب اکانت Artist اسپاتیفای هستید و قصد افزایش فالوور خود را دارید، می توانید از خدمات افزایش فالوور آرتیست Spotify سایت فالوده استفاده کنید. خدمات اسپاتیفای سایت فالوده هیچ مشکلی برای درامد شما در اسپاتیفای بوجود نمیاورد.

زمان تحویل ⚡ تا 12 ساعت
نوع فالوور 🧑 ربات
خرید فالوور اسپاتیفای