wallpaper

خرید فالوور کلاب هاوس یکی از روش های افزایش سریع فالوور در کلاب هاوس هست. خدمات فالوور کلاب هاوس سایت فالوده به صورت آنی انجام می شود. شما می توانید فالوور ایرانی و فالوور خارجی کلاب هاوس با بهترین قیمت و بالاترین سرعت ارسال از سایت فالوده تهیه کنید.

فالوور کلاب هاوس ایرانی

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 50 تا 10000

قیمت هر 100 عدد 24,000 تومان

فالوور کلاب هاوس خارجی 🇺🇸

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 10 تا 30000

قیمت هر 100 عدد 38,900 تومان

فالوور کلاب هاوس ایرانی کیفیت بالا 🇮🇷 با یک ماه گارانتی

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 10 تا 20000

قیمت هر 100 عدد 99,000 تومان

فالوور کلاب هاوس خارجی کیفیت بالا 🇺🇸

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 100 تا 25000

قیمت هر 100 عدد 149,000 تومان

بسته 3,000 عددی فالوور ایرانی کلاب هاوس

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 1000 تا 1000

قیمت هر 100 عدد 169,000 تومان

فالوور کلاب هاوس آفریقایی

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 10 تا 300

قیمت هر 100 عدد 199,000 تومان

بسته 5,000 عددی فالوور ایرانی کلاب هاوس

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 1000 تا 1000

قیمت هر 100 عدد 289,000 تومان

بسته 10,000 عددی فالوور کلاب هاوس

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 1000 تا 1000

قیمت هر 100 عدد 349,000 تومان

بسته 10,000 عددی فالوور ایرانی کلاب هاوس

⚡ ارسال آنی ⚡

محدوده تعداد از 1000 تا 1000

قیمت هر 100 عدد 529,000 تومان

خرید فالوور کلاب هاوس

کلاب هاوس یا Clubhouse به طور خلاصه یک مسنجر صوتی با قابلیت ساخت کلاب و اتاق ها با موضوعات خاص برای بحث کردن است. در کلاب هاوس شما می توانید ایده های جدید را بشنوید و درباره موضوعات مختلف با کاربرانی از سرتاسر دنیا گفتگو زنده کنید.

افزایش فالوور کلاب هاوس با صحبت کردن در اتاق (Room) های مختلف و نوشتن بیو جذاب رخ می دهد و علاوه بر اینکه ساخت پروفایل صحیح به برندینگ شما کمک به سزایی خواهد کرد، خرید فالوور کلاب هاوس می تواند به شما برای برندینگ کمک به سزایی کند. صحبت کردن در اتاق های کلاب هاوس نیازمند صبر زیاد و منتظر موندن تا رسیدن به نوبت می باشد و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. از این رو بسیاری از افراد برای ساخت کسب و کار و شهرت به دنبال خرید و افزایش فالوور کلاب هاوس خود هستند. اگر به دنبال ساخت برند شخصی خود در کلاب هاوس هستید با خرید فالوور کلاب هاوس به سرعت فالوور های خود را افزایش دهید.

فالوور کلاب هاوس ایرانی فالوده بدون ریزش هستند. لازم نیست دیگر نگران آنفالو کردن فالوور هایتان باشید! فالوور های کلاب هاوس ایرانی فالوده دارای پروفایل کاملا ایرانی هستند. این سرویس به دو شکل فالوور کلاب هاوس ایرانی و فالوور کلاب هاوس میکس ایرانی ارائه میگردد.

تفاوت بین فالوور ایرانی کلاب هاوس با فالوور ایرانی میکس کلاب هاوس

سرویس میکس شامل فالوور های ایرانی و فالوور های خارجی است. در صورتی که در سرویس فالوور ایرانی تمامی فالوور های ارسالی ایرانی هستند. ریزش سرویس های فالوور کلاب هاوس 0% و شما می توانید بدون نگرانی داشتن بابت ریزش، فالوور های خود را افزایش دهید.

چرا خرید فالوور کلاب هاوس؟

اپلیکیشن کلاب هاوس یا Clubhouse در سال 2021 ترند روز دنیاست و به سرعت در حال رشد و توسعه است و کاربران کلاب هاوس نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا روز به روز در حال افزایش هستند به طوری که شما تنها با معرفی دوستانتان می توانید وارد این اپلیکیشن شوید و بدون دعوت نامه امکان ثبت نام در کلاب هاوس را ندارید. اگر در دنیای دیجیتال چیزی برای ارائه داشته باشید، حتما میتوانید از کلاب هاوس علاوه بر چت صوتی برای کمک به کسب موقعیت های شغلی جدید و فروش خدمات خود استفاده کنید درامد خود را در کلاب هاوس افزایش دهید. با افزایش فالوور کلاب هاوس شما اعتبار بیشتری به پروفایل خود میبخشید و موقع سخنرانی در اتاق ها ، اعضا توجه بیشتری به اکانت شما خواهند کرد.

فالوور ارزان کلاب هاوس

قیمت و ریزش دو معیار اصلی برای انتخاب سرویس مناسب جهت خرید است. فالوور ارزان کلاب هاوس که در کنار داشتن کیفیت مناسب، ریزش نداشته باشد را می توانید از سایت فالوده تهیه کنید. معمولا سرویس های فالوور ارزان دارای ریزش بالا هستند. اما خدمات کلاب هاوس سایت فالوده، بدون ریزش ارائه می گردند.

جذب و افزایش فالوور کلاب هاوس

علاوه بر خرید فالوور کلاب هاوس ، روش های زیر برای افزایش فالوور کلاب هاوس به شکل طبیعی وجود دارند :

  • سخنرانی جذاب و فن بیان! کلاب هاوس یک محیط صوتی است پس با فن بیان و صحبت کردن درست کاربران دیگر را جذب صدای خود کنید! قبل از شروع صحبتتان، یادداشت هایی بردارید و صحبت های خودتان را طبق آن پیش برید.
  • از حرف زدن نترسید و با اعتماد به نفس صحبت کنید! صحبت کردن با اعتماد به نفس صدای شما را چند برابر جذاب تر خواهد کرد، اگر داخل بسیاری از روم ها در کلاب هاوس شوید، خواهید دید که بسیاری از افراد تنها برای ویزیت روم کلاب هاوس حضور دارند و فقط مشغول گوش کردن به صحبت کردن دیگران هستند و در بحث شرکت نمیکنند. یادتان باشد فراموش نکنید که دیگران را با اسم کوچک صدا کنید و با صمیمیت با آن ها برخورد کنید و مطمئن باشید که آن ها شما را فالو خواهند کرد!
  • از ساختن پروفایل جذاب در کلاب هاوس قافل نشوید! داشتن یک پروفایل کامل و جذاب میتواند سبب افزایش فالوور کلاب هاوس شما شود. یک متن بیوگرافی کامل با تزیین شکلک ها (Emoji) به عنوان بیوگرافی خود در اکانت کلاب هاوس خود قرار دهید و بهترین عکس خود را در پروفایلتان به نمایش بگذارید. اینستاگرام و توییتر خود را به پروفایل کلاب هاوس متصل کنید تا افراد با در صورت علاقه بتوانند شما را در آنجا هم دنبال کنند.
  • خرید فالوور فیک کلاب هاوس به شما کمک می کند پروفایل جذاب تری بسازید! اگر تمامی موارد بالا را در نظر بگیرید و فالوور کلاب هاوس نیز تهیه کنید پروفایل شما بسیار جذاب تر خواهد شد و کاربرانی که پروفایل شما را برای بار اول می بینند کنجکاو به فالو کردن شما می شوند.

زمان تحویل ⚡ آنی
نوع فالوور 🧑 ایرانی و خارجی
قیمت به ازای هر 100 عدد 💸 از 24 هزارتومان
گارانتی 📃 بازگشت مبلغ در صورت نارضایتی
خدمات فالوور کلاب هاوس سایت فالوده

سفارش بعد از چند ساعت تکمیل می شود؟

سفارش ها به صورت آنی ارسال می شوند. تکمیل سفارش با توجه به حجم سفارش می تواند تا 24 ساعت طول بکشد.

آیا فالوور های ارسالی ایرانی هستند؟

در حال حاضر فالوده، سه سرویس فالوور خارجی، فالوور میکس ایرانی و فالوور ایرانی کلاب هاوس را ارائه میدهد

آیا فالوور ها ریزش دارند؟

خدمات کلاب هاوس فالوده، بدون ریزش ارائه می گردد و شما لازم نیست نگران آنفالو کردن و ریزش فالوور هایتان باشید.

چگونه حساب کاربری خود را شارژ کنم؟

برای شارژ حساب کاربری خود، پس از ورود به سایت در منوی اصلی روی "افزایش اعتبار" کلیک کنید.