wallpaper

تلگرام پریمیوم دریچه ای برای امکاناتی بی نظیر در مسنجر تلگرام است که برای کاربران عادی قابل دسترس نیست. شما با خرید تلگرام پریمیوم می توانید به امکاناتی نظیر قابلیت استوری اختصاصی، تصویر پروفایل متحرک، آپلود فایل های حجیم، حذف تبلیغات، اموجی های اختصاصی، تیک آبی تلگرام و .. دسترسی داشته باشید. خدمات خرید اشتراک پریمیوم تلگرام سایت فالوده به ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه میگردد و شما دیگر لازم نیست نگران پریدن اکانت تلگرام خود باشید.

اکانت پرمیوم تلگرام (1 ماهه)

قیمت315,000 تومان

اشتراک سه ماهه اکانت پرمیوم تلگرام

قیمت850,000 تومان

اشتراک شش ماهه اکانت پرمیوم تلگرام

قیمت1,250,000 تومان

اشتراک یک ساله اکانت پرمیوم تلگرام

قیمت1,920,000 تومان

خرید اشتراک تلگرام پریمیوم

خدمات خرید اشتراک Telegram Premium سایت فالوده به صورت ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه ارائه می گردد. شما با پریمیوم کردن اکانت تلگرام خود میتوانید در تلگرام بدرخشید و پست های کانال تلگرام خود را نیز کاملا متفاوت بکنید. زیرا کاربران پریمیوم تلگرام امکاناتی نظیر استوری تلگرام، اموجی های اختصاصی برای پست های کانال، امکان استفاده از تصویر متحرک برای پروفایل و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر دارند.

خدمات پریمیوم تلگرام سایت فالوده به صورت اختصاصی و با کمترین هزینه ارائه می گردد و هیچ نیازی به لاگین شدن یا پسورد اکانت تلگرام شما نیست.

اشتراک پریمیوم تلگرام چیست؟

اشتراک پریمیوم تلگرام یک کلاس کاربری منحصر به فرد در تلگرام هست که شما با پرداخت ماهانه 3.99$ می توانید وارد آن شوید. افرادی که اشتراک پریمیوم دارند می توانند از امکاناتی استفاده کنند که برای کاربران عادی در دسترس نیست و در لیست کاربران، این افراد متمایز نمایش داده می شوند. تمام امکانات تلگرام پریمیوم را می توانید از سایت رسمی تلگرام مشاهده کنید.

خرید اشتراک تلگرام پریمیوم

مزایا خرید اشتراک تلگرام پریمیوم

تلگرام روز به روز امکانات مشترکین پریمیوم خود را اضافه می کند. همانگونه که اخیرا امکان آپلود استوری را برای مشترکین پریمیوم خود فراهم کرد. اما در این بخش می خواهیم لیستی از امکانات متمایز کاربران پریمیوم تلگرام را بررسی کنیم.

ترجمه آنی پیام صوتی (ویس)

یکی از قابلیت هایی که پس از خرید اکانت پریمیوم تلگرام یا اشتراک پریمیوم تلگرام برای شما باز می شود، ترجمه آنی ویس هاست. اگر شما هم از گوش دادن به پیام های صوتی طولانی خسته شدید، با استفاده از این قابلیت می توانید پیام های صورتی تلگرام را تبدیل به متن کنید و متن آن را با سرعت بسیار بالاتری بخوانید.

استیکر های اختصاصی

مشترکین تلگرام پریمیوم، دسترسی به استیکر ها و اموجی های اختصاصی دارند. اموجی های متحرک یکی دیگر از این ویژگی هاست. یوزر های تلگرام پریمیوم می توانند به طور نامحدود ری اکشن ارسال کنند.

تصویر پروفایل متحرک

اگر از تصویر پروفایل ثابت خود خسته شده اید و می خواهید یک تصویر پروفایل متحرک داشته باشید، میبایست اکانت پریمیوم تلگرام داشته باشید. امکان آپلود تصویر پروفایل متحرک، یکی دیگر از امکانات بی نظیری هست که افرادی که اشتراک پریمیوم تلگرام خریداری کرده اند، به آن دسترسی دارند.

سرعت دانلود فوق العاده

سرعت دانلود شما بعد از خرید اشتراک پریمیوم چندین برابر می شود. البته از آنجایی که پهنای باند اینترنت در ایران بسیار کم است! شما حس نخواهید کرد.

آپلود فایل های حجیم

محدودیت آپلود فایل 2 گیگ، برای اکانت های پریمیوم تلگرام به 4 گیگ ارتقا یافته است.

همه چیز 2x

به طور کلی همه چیز بعد از خرید اکانت پریمیوم تلگرام 2 برابر می شود. شما میتوانید به 2 برابر گروه، کانال، چت پین شده، ... دسترسی داشته باشید. لیست کامل این امکانات را در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید.

محدودیت های کمتر در تلگرام پریمیوم

پرداخت هزینه اکانت پریمیوم تلگرام

خرید اکانت پریمیوم تلگرام یا به طور ساده پریمیوم کردن اکانت تلگرام ملزم داشتن حساب بانکی و کردیت کارت هست. اما شما می توانید از فالوده، اکانت تلگرام پریمیوم به طور مستقیم بخرید. خدمات خرید اکانت پریمیوم تلگرام به شکل اکانت 1 ماهه، 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه ارائه میگردد.

پرداخت هزینه اشتراک پریمیوم تلگرام
زمان تحویل ⚡ تا 8 ساعت
نوع اشتراک ⭐ تلگرام پریمیوم
هزینه 💸 از 275 هزارتومان
گارانتی 📃 گارانتی تحویل
تلگرام پریمیوم