wallpaper

اگر به دنبال افزایش تعداد فالوور تردز Threads خود هستید، خدمات فالوده برای شماست. شما می توانید با استفاده از خدمات افزایش فالوور تردز سایت فالوده، به آسانی تعداد فالوور های خود را به میزان دلخواه افزایش دهید. خرید فالوور Threads، یکی از روش های افزایش فالوور در سریعترین زمان در شبکه اجتماعی تردز می باشد. اینستاگرام Threads، محصول جدید شرکت متا و رقیبی جدی برای توییتر هست که به تازگی توسط شرکت متا منتشر شده است.

فالوور تردز با یک ماه گارانتی

محدوده تعداد از 50 تا 50000

قیمت هر 100 عدد50,000 تومان

خرید فالوور تردز با دو ماه گارانتی

محدوده تعداد از 10 تا 100000

قیمت هر 100 عدد75,000 تومان

خرید فالوور تردز با یکسال گارانتی

محدوده تعداد از 10 تا 100000

قیمت هر 100 عدد100,000 تومان

فالوور تیک آبی تردز

محدوده تعداد از 1 تا 10

قیمت هر 100 عدد50,000,000 تومان

خرید فالوور تردز Threads

افزایش تعداد فالوور در تردز می توانید به اعتبار پیج شخصی یا شرکتی شما کمک به سزایی کند. شما می توانید با استفاده از خدمات خرید فالوور تردز سایت فالوده، به راحتی فالوور های تردز خود را افزایش دهید.

تردز چیست و چگونه کار می کند؟

تردز شبکه اجتماعی نوظهوریست که برای رقابت با توییتر طراحی شده است. در فضای تردز، شما می توانید دوستانتان را فالو کنید، تاپیک ها و ترد های مورد علاقتان را دنبال کنید و روزانه در بحث های مختلف مشارکت کنید. فضای تردز یک فضای مشارکتی (Collaborative) می باشد که همگان می توانند در بحث ها شرکت کنند.

خرید فالوور تردز

آیا خرید فالوور باعث بی اعتباری پیج می شود؟

خرید فالوور یکی از روش های نوین بازاریابی شبکه های اجتماعی است. با استفاده از روش خرید فالوور، شما می توانید تعداد فالوور های پیج خود را به تعداد مد نظر در سریعترین زمان و کمترین هزینه برسانید. این موضوع، باعث افزایش اعتبار پیج شما و بهبود برندینگ شما می شود اما زیاده روی در این امر می تواند باعث بی اعتمادی کاربران و همچنین بی اعتبار شدن پیج شما شود.

با خرید فالوور با گارانتی، شما از ریزش فالوور ها و به تبع آن بی اعتبار شدن پیج خود جلوگیری می کنید. فالوور های فیک و بی اعتبار می تواند باعث ضربه به پیج شما شوند.

خرید فالوور تیک آبی تردز Threads

اگر به دنبال افزایش اعتبار پیج کاری تردز خود هستید. می توانید از خدمات تیک آبی تردز سایت فالوده استفاده کنید. خدمات خرید فالوور ، لایک و کامنت تیک آبی سایت فالوده به شما کمک می کند تا اعتبار پیج خود را با گرفتن توجه از حساب های وریفای شده (دارای تیک آبی) بالا ببرید.

If you speak english, check out Buy Threads Followers english page.

تردز در مقابل توییتر

متا حداقل یک امتیاز مهم در توییتر دارد: اندازه پایگاه کاربری موجود خود. متا امیدوار است با این برنامه جدید، حداقل تعدادی از بیش از 2 میلیارد کاربر فعال جهانی اینستاگرام خود را جذب کند. این در مقایسه با پایگاه کاربر فعال توییتر است که حدود 250 میلیون نفر است. با نگاهی دقیق تر به این مقایسه می توان پی برد که شرکت متا و محصول جدید ان تردز تا چه میزان می تواند رقیبی جدی برای توییتر باشد.

زمان تحویل ⚡ آنی
نوع فالوور 🧑 واقعی
قیمت به ازای هر 100 فالوور 💸 از 12 هزارتومان
گارانتی 📃 30 روز گارانتی جبران ریزش
خدمات خرید فالوور تردز Threads

سفارش بعد از چند ساعت تکمیل می شود؟

سفارش ها به صورت آنی ارسال می شوند. تکمیل سفارش با توجه به حجم سفارش می تواند تا 24 ساعت طول بکشد.

آیا فالوور های ارسالی ایرانی هستند؟

در حال حاضر فقط خدمات فالوور خارجی تردز موجود است اما تیم فالوده در تلاش است که خدمات فالوور ایرانی و فالوور واقعی تردز را نیز در اسرع زمان ارائه دهد.

آیا فالوور ها ریزش دارند؟

خدمات تردز به شکل با گارانتی و بدون گارانتی ارائه میگردد و شما می توانید در صورت نیاز سرویس های با گارانتی جبران ریزش را تهیه نمایید.

چگونه حساب کاربری خود را شارژ کنم؟

برای شارژ حساب کاربری خود، پس از ورود به سایت در منوی اصلی روی "افزایش اعتبار" کلیک کنید.